Неактивирани потребители: 35
Най новият потребител: Got
ДЛП юноши
Състезания

Четири медала завоюваха юношите на “Левски” от държавния личен шампионат по борба класически стил в Сливен. Титли донесоха Йордан Топалов (55 кг) и Спартак Валентинов (72 кг). Със сребърно отличие е Кристиян Миленков (60 кг), а Илиян Димитров (97 кг) е с бронзово. Но пето място завършиха Йордан Дончев (82 кг) и Веселин Манев (63 кг). Отборът благодари на фирма HELAL.BG за подкрепата.

0 Коментари 46 Прочита Отпечатай
ДЛП девойки
Състезания26 януяри 2024

Цветомира Петрова завоюва сребърен медал в категория до 68 кг на държавното лично първенство по борба за девойки в Сливен. Магдалена Калеева се класира пета при 50-килограмовите.

0 Коментари 39 Прочита Отпечатай
ДЛП юноши св. ст.
Състезания
26 януари 2024

Два бронзови медала донесоха състезателите по борба свободен стил на “Левски” от държавния личен шампионат за юноши в Сливен. На трето място завършиха Пресиян Димитров (61 кг) и Божидар Джоров (70 кг). На пета позиция се класираха Александър Ваканин и Александър Петров.

0 Коментари 45 Прочита Отпечатай
ДЛП кадети св. ст.
Състезания
23 януари 2024

С два медала се прибират състезателите на “Левски” по борба в свободния стил от държавния личен шампионат за кадети в Горна Оряховица. Със златото триумфира Венелин Георгиев в категория до 71 кг. Бронзово отличие заслужи Валентин Илиев (80 кг). При 92-килограмовите Александър Петров завърши пети.

ДЛП
Състезания
19 януари 2024

Състезателите на “Левски” по борба в класическия стил спечелиха шест месала от държавния личен шампионат в Горна Оряховица. Със злато триумфираха - Станислав Иванов (45 кг), Денис Лазаров (110 кг) и Йордан Петров (125 кг). На второ място завършиха Веселин Нешев (48 кг) и Живко Хинков (55 кг). Бронзов месал заслужи Денислав Донков (51 кг). На пето място се класираха - Мартин Александров (80 кг) и Пламен Георгиев (92 кг).

0 Коментари 49 Прочита Отпечатай
ДЛП мъже
10 януари 2024

Състезателите по борба на “Левски” в класическия стил спечелиха шест медала от държавния личен шампионат в Стара Загора. Със златни отличия триумфираха Стоян Кубатов (77 кг) и Калоян Иванов (97 кг). На второ място се класираха Йордан Топалов (55 кг) и Никълъс Сулев (67 кг). С бронзови медали се прибират - Николай Вичев (67 кг) и Спартак Валентинов (72 кг). Йордан Дончев (82 кг) и Кристиян Миленков (60 кг) завършиха на пета позиция. Отборът благодари на фирма HELAL.bg за подкрепата.