Регистрирани потребители: 369
Неактивирани потребители: 8
Най новият потребител: MartinV
Никълъс Сулев в кат. 67 кг се класира на 3 място.
Images: 3.9.NikoSulev.jpgОтличното представяне на българските борци на силния международен турнир в Румъния.
На 3 септември в румънската столица Букурещ се проведе международен турнир  в който България беше  представена и в трите дивизии - свободен стил, класически стил и жени.
Отличното представяне на българските борци на силния международен турнир "Йон Корниану и Ладислав Симон“
България приключи участието си в турнира с 2 златни, 2 сребърни и 6 бронзови медала.

0 Коментари 7 Прочита Отпечатай
Олимпиада2020
Новини
Images: Taybe YuseinMedal.jpgИмаме медал в женската борба на Олимпийските игри в Токио Благодарение на Тайбе Юсеин!!!
Световната и европейска шампионка Тайбе Юсеин покори нов връх в бляскавата си кариера, извоювайки бронзов медал в категория до 62 килограма.
Само 50 сек.и бяха нужни за победа с технически туш на съперничката си от Русия.
Честито, Тайбе! И на всички, които бяха заедно с теб за славата на българската борба!
Специални поздравления заслужава личния и треньор Петър Касабов които също положи къртовски труд за успехите и се справиха феноменално.

Също така да пожелаем успех на европейската ни медалистка при 50 кг. Миглена Селишка която ще излезе на тепиха утре.
Благодарим ви за големите емоции!
Снимка: БОК, Костадин Андонов, StartPhoto
виж целият текст0 Коментари 48 Прочита Отпечатай
подготвителна група деца
Новини
Images: 12.06_otbora1.JPGНа 12юни21г.в турнира по кл.борба за най-малките в залата на кс "Диана" взеха участие над 80 деца от 7 клуба.
От Левски подготвителната група участваха 13 деца които се представиха достойно и всички взеха медали.
Поздравяваме децата и техните треньори за постигнатото II място в отборното класиране.
Пожелаваме им да продължават все така упорито и още по големи успехи само на пред и на горе.